Модельный ряд Honda

Отзыв о Honda Accord 2011 года

Honda Accord 2011
Автомобиль: Honda Accord 2011 г.в., седан, автоматическая коробка передач, Передний привод , пробег - 78000 км, двигатель - 2.0 бензин, комплектация - EX
Автор: Сергiй (Украина, Ивано-Франковск)   13.07.2012
Honda Accord 2011 фото $iHonda Accord 2011 фото $iHonda Accord 2011 фото $iHonda Accord 2011 фото $iHonda Accord 2011 фото $i

Стильна потужна й комфортна машина, відмінна ходова і мотор, коробка вміє гальмувати на спусках і миттєво переходить у прискорення в ручному режимі, машина службова, за 70 тис.км нічого крім колодок і тяжок стабілізаторів не мінялося. Одного разу випадково збили собаку, довелося замінити протитуману фару, відмінна гарантія на офіційному сервісі, це друга наша службова хонда, до цього була камрі і був VW, ця машина просто створена для водія, можете мені повірити я за кермом з 1988р і об'їздив за цей час всю Україну і Польщу.

Плюсы автомобиля: Управління, комфорт, дизайн, салон, ксенон світло, посадка, огляд, хороший офіційний сервіс, комплектацiя, музика, кузов, точне кермо, дуже гарни гальма!

Минусы автомобиля: Не дуже високий дорожній просвіт, трохи жорстка на дорозi в Тернополі або Рівному. В загалгi мiнусiв не мае!

Совет покупателю: Надійна і перевірена Українськими шляхами машина, ідеальне керування, дуже надійний мотор і підвіска. Отримаете задоволення від керування 100%.

Auto_User

А почему фотки салона в целофане?

CHELSII

сьогодні був в автосалоні дійсно авто прикольне салон розкішний великий, Гарантія 3 роки або 100.000км, тільки один мінус малий кліренс вроді 15см База 31.000 комфорт 34.000 37.000 булоб в мене бабло купив би її в бордовому кольрі )))) фольц СС на 10.000 у.е. дороще

Тест-драйв Honda Accord: Мелкими шагами
Мелкими шагами

Что такое философия непрерывного совершенствования, называемая «кайдзен», лучше всего показывает японский автопром. Типичный пример – обновленная Honda Accord. На первый взгляд, та же машина, но разница чувствуется.

Продажа б/у Accord

Honda Accord 2014 Honda Accord 11.800$ 2014 180.000 км